piatok 1. augusta 2014

Marketing, náš každodenný - MARKETING365

Vítajte na našom blogu!
Ako je to uvedené aj v názve tohto blogu, budeme sa venovať marketingu - špeciálne marketingu pre malé firmy - a to 365 dní v roku.
Slovo marketing hovorí každému niečo iné, ale prevažná väčšina ľudí myslí hneď na reklamu. Marketing však nie je len reklama! Na svete sú rôzne definície a teórie, každá z nich skúma marketing z iného uhla pohľadu a práve preto neexistuje univerzálna a všade platná definícia marketingu.
Aj my máme tú svoju vlastnú a v našej práci sa riadime podľa nej.

A čo bude na tomto blogu?

V prvom rade by sme chceli podať pomocnú ruku malým firmám a dokázať im, že marketing je aj pre nich a môžu to robiť oveľa lacnejšie a účinnejšie, ako to robia veľké firmy. Budeme vás navigovať v záhadnom svete marketingu, ukážeme vám marketingové nástroje, ktoré sú vhodné špeciálne pre malé firmy,  budeme dávať konkrétne príklady, prípadové štúdia, budeme komentovať a kritizovať a posvietime si na veci z troška iného uhla pohľadu. Tešíme sa na vás!


1 komentár:

  1. In this way, it’s not much totally different than half in} a slot machine. Unlike many modern websites, 우리카지노 Jackpot City seems content to host just two software program providers. That honored function belongs to Microgaming, one of many oldest and most revered builders within the iGaming industry. Every slot you see obtainable on this casino is powered by Microgaming, or one of their partner studios. There are advantages to being exclusive to just one software program provider; and that’s timed exclusivity! If you wish to play a Microgaming slot early, Jackpot City is your finest bet.

    OdpovedaťOdstrániť

Vyhradzujeme si právo mazať a upravovať nevhodné príspevky.