streda 3. júna 2015

Tri magické čísla, ktoré prezradia všetko o webstránke

Iba tri čísla stačia na to, aby ste vedeli ako ste na tom s vašou web stránkou.

Ešte v marci sme písali o novom nástroji, aký na Slovensku ešte nebol. Ale už je! Nájdete ho na internetovej adrese seoseeker.sk, a volá sa SEEKY. Neustále ho dolaďujeme, aby sme nepremeškali najnovšie trendy v oblasti SEO a On-Line marketingu.Po ukončení analýzy internetovej stránky dostanete 3 čísla - 3 indexy. Technický index, obsahový index a index popularity.

Čo je technický index?
Pomocou technického indexu môžete získať náhľad o vlastnostiach testovanej web stránky, ktoré zabezpečujú správne zobrazenie, štandardné a pre každého správne interpretovateľné kódy.

Všeobecnou pravdou je, že s minimálnymi nákladmi sa môžu prevádzkovať, inzerovať a popularizovať len také web stránky, ktoré sú vybudované na stabilných a dobrých základoch. Ak z dôvodu technických závad sa web stránka nezobrazí správne, alebo vyhľadávacie roboty ju nemôžu správne interpretovať, výsledky, aké by boli v prípade stránky so správnymi kódmi, môžete dosiahnuť len so zvýšenými nákladmi.

Čo je obsahový index?
Pomocou obsahového indexu získate náhľad na tie vlastnosti testovanej web stránky, ktoré ukazujú na správne používanie slov, počet obsahových a vnútorných odkazov a na ideálne pomery pre vyhľadávacie roboty.

Súčasný trend na Goole je, že "obsah je kráľom", web stránka musí byť tvorená pre návštevníkov a nie pre vyhľadávacie roboty! Tento cieľ by chceli dosiahnuť priebežnými úpravami, čiže aby nebolo možné algoritmus vyhľadávania spoznať a tým aj ho ovplyvniť.

Čo je index popularity?
Pomocou indexu popularity získate náhľad na tie vlastnosti testovanej web stránky, ktoré majú dôležitú úlohu pri generovaní návštevnosti na web stránku.

Nech máte hocijakú dobrú web stránku, ak o nej nikto nevie, nebudú ju ani navštevovať!

Bližšie informácie o indexoch nájdete spodnej časti stránky seoseeker.sk, pod názvom O indexoch.

ANALYZUJTE - OPRAVTE – a BUĎTE ÚSPEŠNÝ s webstránkou.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vyhradzujeme si právo mazať a upravovať nevhodné príspevky.